Ako všetci dobre vieme, ani jeden jediný Apple produkt nie je vodotesný. Dokonca ani nové hodinky Apple Watch, ktoré síce odolné voči vode sú, no nie tak úplne a viac ako prípadné sprchovanie či umývanie rúk neznesú. Tento dôležitý fakt vedela aj ex priateľka istého fanúšika spoločnosti, ktorému zistila neveru. Rozhodla sa mu preto svojsky pomstiť a verte či nie, odtrpeli si to samotné Apple zariadenia!

Do vane s nimi!

Áno, tieto Macy, iPady, iPhony či iné produkty, ktoré spoločnosť Apple kedy vyrábala a nachádzajú sa vo vani pravdepodobne svoju životnú púť už ukončili kvôli nevere ich majiteľa. Veľmi vynaliezavá priateľka sa totiž rozhodla, že sa svojmu bývalému priateľovi pomstí naozaj svojsky a spôsob, akým to robia iné ženy (napr. prepichnuté pneumatiky na aute) sa jej zdal pravdepodobne tak trochu mainstream.

Práve preto sa rozhodla, že za obeť padne rodinná zbierka Apple produktov, ktoré fanúšik vlastnil. Napustila plnú vaňu vody a v prvej várke do nej vhodila niekoľko MacBookov, iPhonov, iPadov a iných produktov. To sa jej však zdalo asi málo a zistila, že do kedysi spoločnej vane vopchá aj 27″ iMac. Škoda, ktorú svojim naozaj krutým vyčíňaním teda spôsobila sa pohybuje naa úrovni 10 000+€ a to pravdepodobne majiteľa a bývalého priateľa danej ženy, ktorá sa fotografiami pochválila na Twitteri veľmi nepotešilo.

Ako by ste zareagovali vy? Kúpili by ste nové alebo by ste bývalú priateľku poslali na súd? 😀

Prečítajte si tiež  Muž sledoval priateľku cez AirTag. Následne ho vzali do väzby!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.