Ako všetci dobre vieme, ani jeden jediný Apple produkt nie je vodotesný. Dokonca ani nové hodinky Apple Watch, ktoré síce odolné voči vode sú, no nie tak úplne a viac ako prípadné sprchovanie či umývanie rúk neznesú. Tento dôležitý fakt vedela aj ex priateľka istého fanúšika spoločnosti, ktorému zistila neveru. Rozhodla sa mu preto svojsky pomstiť a verte či nie, odtrpeli si to samotné Apple zariadenia!

Do vane s nimi!

Áno, tieto Macy, iPady, iPhony či iné produkty, ktoré spoločnosť Apple kedy vyrábala a nachádzajú sa vo vani pravdepodobne svoju životnú púť už ukončili kvôli nevere ich majiteľa. Veľmi vynaliezavá priateľka sa totiž rozhodla, že sa svojmu bývalému priateľovi pomstí naozaj svojsky a spôsob, akým to robia iné ženy (napr. prepichnuté pneumatiky na aute) sa jej zdal pravdepodobne tak trochu mainstream.

- Reklama -

Práve preto sa rozhodla, že za obeť padne rodinná zbierka Apple produktov, ktoré fanúšik vlastnil. Napustila plnú vaňu vody a v prvej várke do nej vhodila niekoľko MacBookov, iPhonov, iPadov a iných produktov. To sa jej však zdalo asi málo a zistila, že do kedysi spoločnej vane vopchá aj 27″ iMac. Škoda, ktorú svojim naozaj krutým vyčíňaním teda spôsobila sa pohybuje naa úrovni 10 000+€ a to pravdepodobne majiteľa a bývalého priateľa danej ženy, ktorá sa fotografiami pochválila na Twitteri veľmi nepotešilo.

Ako by ste zareagovali vy? Kúpili by ste nové alebo by ste bývalú priateľku poslali na súd? 😀

Tomuto sa hovorí pomst! - svetapple.sk
Tomuto sa hovorí pomsta! – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.