Služba Apple TV+ v poslednej dobe otvára brány pre filmy a seriály z rôznych žánrov, medzi ktorými nechýbajú ani dokumentárne série. Najnovším prídavkom do tohoto súdka bude desaťdielny seriál „The Dynasty„, ktorý zhrnie históriu NFL tímu New England Patriots za posledné dve dekády.

Seriál vychádza z rovnomennej knihy Jeffa Benedicta, pričom bestseller zahŕňa takmer 20 rokov úspechu tímu v NFL vrátane šiestich titulov zo Super Bowlu v období rokov 2001 až 2018.

- Reklama -

Zatiaľ čo Benedict strávil s Patriots pri písaní knihy dva roky, filmári pracujúci pre Imagine Documentaries a NFL Films strávili s tímom celú sezónu 2021. Táto sezóna bola pre tím druhou po odchode hviezdneho quarterbacka Toma Bradyho, o ktorom bude dokument pojednávať spolu s trénerom Billom Belichickom a majiteľom Robertom Kraftom.

Dynasty

Seriál bude čerpať zo stoviek rozhovorov so súčasnými a bývalými hráčmi, trénermi a manažérmi Patriots. Využije tiež svoj prístup k video a audio archívom tímu a bude obsahovať doteraz neodvysielané zábery. Apple zatiaľ nepotvrdilo konkrétny dátum vydania, kedy sa seriál objaví na obrazovkách služby Apple TV+.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -