Akcie Jablkovej spoločnosti zaznamenali dnes ráno nečakaný prepad až o 7 $. Na tom by nemuselo byť nič zvláštne, keby sa tak neudialo počas jednej jedinej minúty. Momentálne nikto nevie, čo nečakaný prepad spôsobilo!

Prepad akcií

Hodnota akcií Apple bola dnes ráno na hranici 119 $, keď zrazu zažili nečakaný prepad až o 7 $ za neuveriteľných 60 sekúnd. Najzaujímavejšie je však na celej situácií to, že nikto nevie, čo dotyčný prepad vlastne spôsobilo. Nevedia to dokonca ani analytické centra, ktoré momentálne pátrajú po príčine výrazného poklesu hodnoty. Posledný podobný pokles bol  evidovaný 28.1 tohto roku. Momentálne sa hodnota akcií vracia do normálu a v tejto chvíli je na hranici 116 $. O danej situácií vás samozrejme ešte budeme informovať hneď po tom, ako zistíme viac!

- Reklama -

image

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.