Spoločnosť Apple si pre nás opäť prichystala ďalšiu výzvu, do ktorej sa môže zapojiť každý majiteľ ľubovoľného modelu hodiniek Apple Watch. V pondelok 1. januára sa začína ďalšia výzva Apple Watch Activity Challenge na oslavu Nového Roka. Splnením výzvy môžu používatelia získať nový limitovaný odznak a sadu animovaných nálepiek pre iMessage.

Podmienky k získaniu ocenenia sú veľmi jednoduché. Odomknete ho v prípade, že v januári dosiahnete uzatvorenie všetkých troch kruhov aktivity počas siedmich po sebe nasledujúcich dní. Urobiť to môžete v ľubovolnom týždni. Je to iba na vás.

Výzva na Nový Rok je tu už čoskoro

Rovnako ako všetky výzvy na aktivity, aj výzvu na Nový Rok bude sprevádzať ocenenie, ktoré si môžete pozrieť v aplikácii Fitness a séria animovaných nálepiek, ktoré môžete použiť v aplikácii Správy.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Spoločnosť Apple už dlhé roky organizuje novoročnú výzvu a je to jedna z mnohých výziev Activity Challenges, ktoré spoločnosť ponúka počas celého roka, aby motivovala ľudí k dosahovaniu ich cieľov v oblasti Fitness.

Prečítajte si tiež  Na Apple Watch X (2024) vám nebudú pasovať súčasné náramky

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -