Dizajnér Martin Hájek nás v poslednej dobe akosi zaplavuje svojimi neskutočne realistickými rendermi produktov ako iPhone či iPad. Dnes nám tento šikovný umelec ukázal svoju víziu, ako to bude vyzerať po predstavení iPhonu 6 a iPadu Air 2 v obchodoch Apple Store.

iPad ako nástroj na prezentovanie

Vízia Martina Hajka skĺbila využitie dvoch iOS zariadení do jedného panelu. Je to vlastne veľmi jednoduché. iPhone 6 stojí na klasickom priesvitnom plastovom podstavci. Na tom by nebolo nič zvláštne keby rovno pod ním neležal iPad Air druhej generácie slúžiaci ako prezentačný materiál, zobrazujúci video o novom iPhone.

14883797552_28c372c7e2_o
Na plastovom podstavci okrem iPhonu leží aj iPad – svetapple.sk
14881678814_1b131e0f94_o
fotografie pôsobia doslova realisticky! – svetapple.sk
iPhone-6-in-apple-store
Vedľa podstavca aj iPhone 6 zabalený v plastových krabičkách – svetapple.sk

iBeats

Martin Hajek nám ukázal aj slúchadlá iBeats, ktoré by mohla jablková spoločnosť vyrábať. Na bočnej strane do nich v podstate zakomponoval iPod a cele sú vyrobené z hliníka. Samozrejme ide len o obyčajný výmysel ale povedzte sami či na vás nespravili dojem.

Apple-Beats
Na boku ovládanie známe z iPodu – svetapple.sk
Apple-Beats-headphones
Z druhej strany môžme vidieť svietiace logo Apple – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.