Apple TV bola od svojho prvého predstavenia na trh ešte v roku 2007 viacmenej čierna a krabička vyzerá stále takmer rovnako. Nezmenila to ani posledná 4. generácia, ktorá podľa predpokladov mala priniesť minimálne dve farebné kombinácie. Žiaľ sa tak nestalo a spoločnosť Apple ostala pri elegantnej čiernej farbe, ktorá je približne takého odtieňu, aká bola pri staršom iPhone 5. Pozri si render, ktorý ti toto zariadenie ukáže v bielej!

Biela Apple TV

Spoločnosť Apple predstavila Apple TV 4. generácie aj s novým ovládačom (žiaľ) len v jednej farebnej kombinácii a tou je už stará známa čierna farba. Táto farba sa podobá na iPhone 5, ktorý bol posledným modelom, kde bola čierna skutočne čiernou a nie „Space Gray“. Apple TV teda nedostala viacero farie , ale to neznamená, že si nevieme pozrieť rendery priamo od Martina Hajeka, ktoré nám ukážu, akoby mohol tento produkt v takejto farebnej kombinácii spolu s v Rose Gold ovládačom vyzerať. Poďme teda na to:

Prečítajte si tiež  Predplatiteľov Apple TV+ môže byť viac ako si myslíte...
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.