Hodinky Apple Watch Edition sú naozaj nedostupným modelom a je jedno či ide o verziu za 11 000$ alebo 17 000$. Za spotrebnú elektroniku je to veľa aj pre človeka, ktorého výplatná páska si môže niečo podobnú v pohode dovoliť. Znamená to teda, že pokiaľ sa vám páčia hodinky v tomto prevedení, môžte iba snívať, keďže svojim spôsobom nie je možné aby ste ich niekedy mali na rukách. Teda, až doteraz, kedy si ich za 100 dolárov môžte pozlátiť sami! 

Apple Watch Edition za 100 dolárov!

Veľa ľuďom sa najviac páčia práve hodinky Apple Watch Edition, ktorých cena prevyšuje ich ročný príjem. Práve preto si ich jednoducho nemôžu dovoliť. Na svete sa však už objavujú spôsoby, ako si hodinky vlastnoručne pozlátiť, ktorým je aj tento. Na Kickstarteri sa totiž objavila nová kampaň, ktorá už dostala dostatok financi na svoje zrealizovanie. Za 100 dolárov dostaneš špeciálnu sadu, vďaka ktorej budeš môcť pozlatiť hodinky 24-karátovým zlatom úplne sám.

- Reklama -

Aj keď je to možno tak trochu falošné riešenie, pre tých, ktorým sa farba páči je naozaj skvelé. A čo je najlepšie? Zatiaľ síce existuje len sada pre model z nehrdzavejúcej ocele, no spoločnosť, ktorá sadu vyvíja už pracuje aj na sade, ktorá vám zlatú farbu spraví aj z Apple Watch Sport, dobré nie?

Jak si vyrobit zlaté Apple Watch za 100 dolarů? (Video)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.