Apple už zajtra vydá novú verziu operačného systému iOS, ktorá ponesie už číslo 8! V tomto článku sme pre vás pripravili niekoľko tipov, aby ste sa na stiahnutie pripravili už dnes a aby ste pri inštalácii nemali nijaké problémy!

Záloha

Hneď na začiatku tohto článku by som chcel začať hádam tým najdôležitejším, čím je záloha. Vo vašom iPhone totiž nosíte naozaj srdcu blízke informácie, ktoré používate každý deň, a tak ich určite nechcete stratiť počas aktualizácie. Preto si iPhone zálohujte či už cez iTunes alebo iCloud.

ios7.1
iPhone si určite nezabudnite zálohovať! – svetapple.sk

Trpezlivosť

Pri tom, ako sa vám bude sťahovať nový software, sa odporúčame vyzbrojiť aj patričnou dávkou trpezlivosti. Častokrát sa totiž stáva, hlavne pri sťahovaní novej verzie iOS, že stránky alebo sťahované súbory sa jednoducho zaseknú,, alebo vôbec nejdú stiahnuť. Pri tomto aspekte treba brať v úvahu fakt, že okrem vás nový software sťahuje ešte polovička sveta a tak treba byť trpezlivý!

ios_8_beta_3
Pri sťahovaní sa pripravte na dávku trpezlivosti – svetapple.sk

Pokyny

Nakoniec vám ešte odporúčame držať sa všetkých pokynov, ktoré vám dá pri inštalácií samotný iPhone alebo iTunes jasne najavo. Napríklad, pokiaľ bude prebiehať finálna fáza inštalácie a vám vyskočí „nevysúvajte iPhone z počítača“ treba to brať naozaj vážne a tento krok neurobiť. Zmaríte tým totiž celú inštaláciu a náprava bude o niečo zložitejšia!

siri-ios-7
Dodržujte postup od Apple – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.