20% zľava na servis

Len nedávno sme informovali o servise ITya, ktorého prístup sa nám veľmi páčil. Na základe pozitívnych ohlasov sme zahájili spoluprácu, pričom dnes prinášame zaujímavú akciu. Pokiaľ sa rozhodnete pre opravu rozbitého iPhonu, zlej batérie na Macu alebo čohokoľvek iného, počítajte so zľavou vo výške 20%.

Technik vám vykoná diagnostiku zadarmo a väčšina opráv bude hotová na počkanie. Pokiaľ ste z Bratislavy, ITya má kamenné pobočky v OC Retro a v Twin City.

Svoj MacBook môžete takisto poslať odkiaľkoľvek zo Slovenska a to cez službu DPD, pričom ITya uhradí celú dopravu. Pokiaľ máte akékoľvek otázky, kontaktujte spoločnosť na tejto stránke.

Od servisu môžete očakávať bežné ale tiež náročné opravy. Z vlastnej skúsenosti vieme, že výmena batérie, čistenie a prepastovanie MacBooku trvá cca hodinku. Tak isto si tu ale môžete dať rozšíriť SSD pamäť, priniesť zariadenie obliate vodou alebo s poškodenou matičnou doskou. Úspešnosť opráv sa pohybuje na úrovni 95%.

Azda najväčším bonusom na záver je fakt, že ITya používa originálne náhradné diely (pokiaľ je to možné) pre Mac. Ako iste viete, práve s týmto býva u väčšiny servisov problém. Nemusíte sa tak obávať lacných čínskych náhrad, ktoré nebývajú ani z polovice také dobré, ako komponenty od Apple.

Čo sa týka displejov na iPhone, tu to samozrejme nie je možné. Všetky panely ale pochádzajú od renomovaných výrobcov náhradných dielov a jedná sa o najvyššiu triedu (AAA+) na trhu. Určite sa teda nemusíte báť nekvalitných a nedoliehajúcich zobrazovacích jednotiek.

Bonusom je tiež fakt, že nie vždy musíte meniť celý displej. V ITya ho vedia aj repasovať, prípadne vymeniť len dotykové sklo (závisí od modelu a rozsahu poškodenia). Pokiaľ vás ponuka zaujala, určite ju využite. My sme boli so službami veľmi spokojní.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro Max je po zľave extrémne lacný. Prečo sa práve teraz oplatí kúpiť?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.