Apple Watch priniesli okrem úplne nového trhového segmentu aj ďalšie novinky, ako napríklad naozaj vydarený budíček, ktorý ráno nepoteší len teba, ale aj napríklad tvoju priateľku, ktorá sa naň nezobudí. Pokiaľ máš totiž Apple Watch na ruke a nastavíš si ranný budík začnú ti príjemne vibrovať na ruke. Zobudia ťa teda bez nepríjemných zvukov, zato však veľmi príjemným spôsobom.

Dobre ráno

Zdá sa, že Apple prišlo na spôsob, ako ťa zobudiť bez toho, aby ti tvoje zvonenie, prípadne pesnička, ktorú máš nastavenú ako budík, nespôsobila infarkt, tak ako tomu býva prakticky pri všetkých budíkoch. Pokiaľ si totiž nastavíš Apple Watch tak, aby ťa ráno zobudili, nedočkáš sa nijakých zvukov, ale len vibrovania, ktoré ťa príjemným spôsobom prebudí k životu.

- Reklama -

Jemné klepkanie na ruku je dokonca tak vyladené, že nebudeš mať pocit, že ide o klasickú vibráciu, akú ponúka napríklad iPhone. A čo je na tom celom najlepšie? Počas noci, kedy budeš mať Apple Watch na ruke ti budú merať všetky možné telesné funkcie, avšak v priemere im ubudne asi len 5% batérie, čo je určite dobrá správa pre tých, ktorí hodinky chceli  používať aj v noci, no obávali sa, že im do rána nevydrží batéria.

10 najlepších aplikácií pre Apple Watch - svetapple.sk
10 najlepších aplikácií pre Apple Watch – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.