Postupne už od roku 2014 pridávame pravidelne videá, fotky a ďalšie informácie o tom, ako postupujú práce na novom sídle jablkovej spoločnosti. Ešte mám v živej pamäti to, ako na mieste terajšieho sídla bola len veľká diera, keď spoločnosť začínala tvoriť podzemné garáže. Dnes je tu jedna obrovská budova, ktorá finišuje so svojimi prácami a onedlho otvorí svoje brány. Ako to vyzerá v januári s progresom?

Január 2017

Ako iste vieš, stavba Apple Campus 2 nie je úplne jednoduchá. Okrem komplikovaných technických a architektonických riešení, ktoré tu museli byť dodržané, asi v polke stavby sa ešte aj vymenila stavebná spoločnosť, ktorá ju budovala. To bolo zdržanie na niekoľko mesiacov. Pôvodne mal byť Campus 2 už otvorený niekedy koncom minulého roka. Minimálne tak to Tim Cook plánoval. Dnes ale vieme, že sa to nepodarilo naplniť a tak očakávame predstavenie už v dohľadnej dobe. Predpokladalo sa, že by to mohlo byť niekedy koncom februára, ale ako video prezrádza, zrejme budeme radi, ak to bude vôbec koncom marca.

- Reklama -

Tak či onak je neskutočné, akým spôsobom dokázalo Apple postaviť za 3 roky svoje obrovské sídlo. Tešíme sa na jeho skoré otvorenie. Ešte pridáme, že pred videom očividne dosť zapršalo, a tak sa na ňom objavujú kaluže plné blata. Progres je to ale veľmi pekný! 🙂

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here