V Microsofte neustále pracujú na tom, aby boli ich aplikácie čo najlepšie a najstabilnejšie. Aj to je dôvod, prečo sme sa teraz dočkali aktualizácie appky Microsoft Outlook pre operačný systém iOS a iPadOS. Prináša zaujímavé novinky.

Aktualizácia Microsoft Outlook pre iOS prináša množstvo noviniek.

Autori aplikácie sa v tomto prípade zamerali predovšetkým na úplne nové možnosti formátovania textu. Po novom teda môžete používať tučné písmo, kurzívu či podčiarknutie slov (alebo viet) a tak isto aj odkazy (na internetové stránky alebo dokumenty) v texte. iPhone a aj iPad tým pádom dostali v podstate rovnaké možnosti, aké má používateľ na platformách macOS alebo Windows, čo je veľmi pozitívne.

Samotný Microsoft Outlook, patrí medzi jeden z najlepších mobilných e-mailových klientov, ktorý dodávajú vývojári tretích strán. Obsahuje obrovské množstvo naozaj užitočných funkcií, ktoré vám budú dobre slúžiť počas práce a taktiež má príjemné používateľské rozhranie, ako aj ovládanie. Netreba zabúdať na dôležitý fakt, že táto appka, je v App Store dostupná úplne zadarmo. Ak ho teda chcete vyskúšať (čo vám veru odporúčame), nebude vás to stáť vôbec nič ani v prípade, že vám “nepadne do oka”.

Pokiaľ si chcete Microsoft Outlook nainštalovať, môžete to urobiť kliknutím na tento odkaz. Veríme, že vám bude poctivo a dlho slúžiť. Taktiež netreba zabúdať ani na to, že ak sa ku vám posledný update ešte nedostal, treba byť len trpezlivý a vytrvalý. Je úplne bežné, že od vyhlásenie novej verzie appky to trvá cca 24 hodín do chvíle, kým sa možnosť aktualizácie objaví používateľom po celom svete. Všetko je teda len otázka času…

Aktualizácia Microsoft Outlook pre iOS prináša množstvo noviniek.
Aktualizácia Microsoft Outlook pre iOS prináša množstvo noviniek.
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here