Mobilný operátor Orange prináša pre svojich zákazníkov nový, veľmi výhodný benefit, ktorý môže využiť každý. Pokiaľ veľa surfujete a dokážete oceniť internet navyše, spoločnosť vám dá úplne zadarmo až 5 GB mobilných dát pri splnení jednoduchej podmienky. Téme sa venoval portál Živé.sk.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

- Reklama -

V tomto prípade však nepôjde o úlohu, ktorú vykonáte len tak z domu ale fyzicky sa budete musieť vybrať do pobočky Orange. Akonáhle sa v nej zastavíte, spoločnosť vás odmení 5 GB internetu, pričom akcia platí od zajtra 8. februára 2023 a bude trvať až do konca mesiaca.

„Každý zákazník s hlasovým paušálom, ktorý navštívi ktorékoľvek predajné miesto Orangeu, dostane darček v podobe bezplatného balíka dát v objeme 5 GB na jeden mesiac zadarmo,“ oznámil Orange pre redakciu Živé.

Príjemný bonus bude dostupný pre všetkých zákazníkov, ktorí využívajú Safe, Go Data Safe programy alebo Go Biznis paušály. Dáta budú aktivované priamo na pobočke, takže akonáhle z nej vyjdete, mali by ste ich mať k dispozícii. Orange uvádza, že 5 GB dát môžete minúť do ďalšieho fakturačného obdobia.

Aby toho nebolo málo, operátor začne od zajtrajšieho dňa svojim novým klientom s pevným internetom ponúkať aj knižku „Bez nástrah online“.

Ak teda budete mať cestu okolo pobočky Orange, nezabudnite sa zastaviť. 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -