Spoločnosť Orange Slovensko zverejnila na svojej oficiálnej internetovej stránke správu, v ktorej svojich zákazníkov informuje o neplánovanom výpadku služieb Orange Doma, ktorý sa týka televízie a tiež optického internetu. Problém pretrváva už niekoľko hodín a podľa dostupných informácií ešte stále nebol vyriešený.

Konkrétne ide o služby v lokalite Bratislava, v častiach Dúbravka, Karlová Ves a Devínska Nová Ves. Orange bližšie nešpecifikoval, čo tento výpadok spôsobilo, no prisľúbil, že v súčasnosti intenzívne pracuje na odstránení poruchy. Zároveň sa svojim zákazníkom ospravedlnil za spôsobené komplikácie.

Orange varuje pred ďalšími výpadkami v rôznych častiach Slovenska

Orange tiež na svojej stránke pre poruchy – výpadky informoval aj o odstávke služieb, ktorá je však dopredu naplánovaná z dôvodu prác spoločnosti Slovak Telekom, a.s., ktoré môžu mať dopad na službu DSL / Partner Optic.

Prvá z nich prebehla už počas dnešného dňa 25.4.2023 v obciach Štrba, Šumava a Važec v čase od 5:30 – 9:00 (210 minút).

Ďalšie odstávky sú naplánované 27.4.2023 v Komárne, v čase od 5:00 do 9:00 (240 minút) a v obciach Kanianka, Lazany, Nedožery Brezany, Poluvsie, Poruba, Pravenec v čase 7:30 – 12:30 (300 minút).

Orange na záver dodáva, že akonáhle výpadky skončia a vy budete mať akékoľvek problémy s internetom, mali by ste reštartovať router.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Táto slovenská banka avizuje veľkú odstávku služieb. Nebudú fungovať bankomaty ani elektronické služby
Môže ťa zaujímať
- Reklama -