Na Slovensku máme viacero poskytovateľov služieb, ktorí sa snažia v období Vianoc zaujať zákazníkov. Výnimkou nie je ani spoločnosť Orange, ktorá prichádza s mimoriadne atraktívnou ponukou. Ako uvádza Živé, noví zákazníci môžu získať pevný internet na prvý mesiac úplne zadarmo.

Jedinou podmienkou akcie je, že si službu objednáte cez internetovú stránku. Ak teda uvažujete nad tým, že si necháte od spoločnosti Orange Slovensko zriadiť fixný internet alebo TV službu, toto môže byť príjemný bonus.

„Prvý mesačný poplatok zadarmo pri nákupe cez Orange e‑shop: Pri nákupe fixného internetu alebo kombinácie internet a TV teraz získate 1 mesačný poplatok zadarmo. Akcia platí len pri nákupe cez Orange e‑shop,“ potvrdzuje Orange v oficiálnom vyjadrení pre Živé.

Orange je etablovaným poskytovateľom internetových služieb na našom trhu. Zákazníkom ponúka viacero možností, cez ktoré ich môžu prijímať. Ide o optiku metalickú sieť a LTE sieť. Pokiaľ vás teda ponuka zaujala, neváhajte ju cez internet využiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Dron DJI Mini 3 kúpite za super cenu. V lete s ním natočíte krásne zábery
Môže ťa zaujímať
- Reklama -