Na Slovenskom trhu nájdeme hneď niekoľko spoločností, ktoré sa tu za posledné roky etablovali a ktoré predávajú napríklad aj iPhone. Jedna z nich je určite Alza. Jej reklamný maskot, ktorý má prezývku ako “Alzák”. V najnovšej reklame si na seba dáva okuliare a tvári sa jak Steve Jobs.

Alzák ako Steve Jobs. Firma využila zaujímavú komunikáciu.

Niektorí ho milujú a niektorí nenávidia. Na to už musí mať každý svoj názor sám. Posledná reklama od Alzy sa nám ale celkom páči. Zelený panáčik nápadne pripomína Steva Jobsa. Paradoxne tu ale nevidíme iba produkty od Applu. Propaguje sa tu v tejto konkrétnej reklame hlavne Samsung Galaxy A50 Dual SIM. Očakávame ale, že ide o dlhodobú kampaň a dostane sa aj na iPhone. Okrem iného samozrejme panáčik propaguje hlavné výhody nákupu v tomto internetovom obchode. Čo si o reklame myslíte vy? Príde vám sympatická alebo nie?

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here