Ak hľadáte dostupné inteligentné hodinky za rozumnú cenu, máme pre vás riešenie, ktoré vás môže zaujať. Amazfit Active disponujú moderným dizajnom, ktorý sa podobá na Apple Watch, majú kvalitný displej a taktiež plno senzorov. Ich najväčšou výhodou je ale cena, ktorá po zľave klesla na mimoriadne nízku úroveň. Nákup týchto hodiniek sa teraz oplatí.

Amazfit Active ponúkajú pomerne veľký 1,75″ AMOLED s vysokým rozlíšením a chemicky tvrdeným sklíčkom. Samozrejme nechýba ani obľúbená funkcia Always-on. Aby toho nebolo málo, Amazfit Active budú sledovať vašu aktivitu a zdravie cez snímač srdcového tepu, sledovanie hladiny kyslíka v krvi, krokomer a ďalšie senzory. Ich súčasťou je samozrejme monitorovanie spánku, aktuálnej úrovne stresu, polohy vďaka GPS či kvality dýchania. Hodinky dokážu dokonca rozpoznávať aj vaše tepové zóny.

Keď sa pozrieme na to, za koľko sa Amazfit Active predávajú, pravdepodobne vás veľmi potešíme. Zatiaľ čo najdostupnejšie Apple Watch SE 2 dnes kúpite za vyše 300 € a po hardvérovej stránke nedostanete toľko funkcií, ako v Amazfit Active, cena týchto hodiniek je výrazne nižšia. Po kliknutí na tento odkaz ich v zľave môžete získať za 115,9 € s DPH u overeného predajcu, vďaka čomu príjemne ušetríte. Treba však myslieť na to, že táto ponuka môže byť časovo obmedzená.

Amazfit Active majú aj plno športových režimov, ktorých súčasťou je napríklad aj plávanie. Hodinkám to nerobí problém, pretože spĺňajú normu 50 M (5 ATM). Takisto si tu budete môcť vybrať z mnohých atraktívnych ciferníkov a aby toho nebolo málo, Amazfit Active majú aj super výdrž batérie. Výrobca hovorí až o 14 dňoch, no pri aktívnom používaní väčšiny funkcií počítajte skôr s 5 dňovou výdržou na jedno nabitie. Aj to je z nášho pohľadu absolútne fantastická hodnota, najmä keď hovoríme o takto lacnom produkte.

Spomenúť tiež treba, že hodinky sú kompatibilné s aplikáciou Zepp, ktorú si môžete stiahnuť do svojho iOS alebo Android zariadenia. Práve prostredníctvom nej si budete môcť kontrolovať všetky namerané dáta. Ak vás teda tento lacný, no za to veľmi dobre vybavený produkt zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 115,9 € čo sa určite veľmi oplatí. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Základný iPad kúpite za veľmi výhodnú cenu. Má všetko, čo budete potrebovať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -