Pokiaľ hľadáte dobre vybavené smart hodinky, ktoré vám ponúknu kvalitný displej, vysoký výkon, plno funkcií či sledovanie vášho zdravia a tréningov, máme pre vás jeden tip. Inteligentné hodinky Amazfit Balance disponujú skutočne špičkovou výbavou a po zľave sa predávajú za extra nízku cenu. Pre mnohých sa nákup oplatí viac, ako Apple Watch.

Zariadenie disponuje veľkým 1,5″ HD AMOLED displejom s vysokým rozlíšením (až 480 × 480 pixelov) a podporou funkcie Always-on. Taktiež ho môžete spárovať s iOS aj Androidom a navyše využívať NFC platby cez službu Zepp Pay. To čo vás ale bude zaujímať viac je senzorová výbava a tá je v prípade hodiniek Amazfit Balance vynikajúca. K dispozícii budete mať krokomer, meranie kyslíku v krvi, monitoring spánku, meranie tepu a veľa ďalších šikovných funkcií. Samozrejmosťou je aj dvojpásmové GPS. V tejto cenovej kategórii to vôbec nie je bežné.

Pokiaľ sa presunieme na cenu, tak tá je veľmi výhodná. Hodinky Amazfit Balance sa v čase uvedenia na trh predávali od cca 250 €, avšak dnes je situácia úplne iná. Tento technologicky nabitý produkt kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 216 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Ide o zariadenie, ktoré vám vydrží fungovať pokojne aj niekoľko rokov. Dopomôže tomu hliníkové puzdro či prítomnosť odolnosti voči vode v rámci štandardu 50 M (5 ATM).

Amazfit Balance
Zdroj: YouTube / Chase the Summit (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Smart hodinky Amazfit Balance sú vybavené širokou ponukou športových režimov, z ktorých si vyberie každý milovník rôznych druhov tréningov. Takisto si tu pri bežnom nosení budete môcť nastaviť sériu rôznych ciferníkov vrátane tých animovaných. Hodinky vám počas bežného dňa budú monitorovať tepovú frekvenciu, mieru stresu, dýchanie aj SpO2. To sú všetko metriky, ktoré ocení každý aktívny používateľ.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na vynikajúcu, až 14-dňovú výdrž batérie na jedno nabitie pri bežnom používaní, avšak ak budete aktívnejší, počítajte skôr s polovičnou hodnotou. To je stále fantastický výsledok. Ak sa vám teda Amazfit Balance páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 216 €. Ide skutočne o dobre spracovaný produkt, ktorému sa oplatí dať šancu. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple práve vydal iOS 17.3 pre všetkých používateľov. Poznáme všetky novinky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -