Inteligentné hodinky dnes nemusia byť drahé. Pokiaľ hľadáte výkonné zariadenie s pekným dizajnom za dobré peniaze, možno vás zaujmú Amazfit GTS 4, ktoré sú teraz dostupné v zľave za super cenu. Nájdete v nich obrovské množstvo funkcií, dobrú výdrž batérie na jedno nabitie a tiež kvalitný displej, ktorý vám verne zobrazí všetky informácie vratne množstva zaujímavých ciferníkov.

Začnime práve zobrazovacou jednotkou, ktorá má uhlopriečku až 1,75″ a funguje na základe technológie AMOLED. Amazfit GTS 4 disponujú rozlíšením 450 x 390 pixelov s hustotou na úrovni 341 ppi. Takisto tu nájdete aj dvojpásmové GPS a množstvo senzorov, vrátane merania srdcového tepu, oxymetra – sledovanie hladiny okysličovania krvi či barometra. Tieto dostupné inteligentné hodinky vás budú mať pod kontrolou ako cez deň, tak aj v noci. Podporujú aj operačný systém iOS či Android.

No a cena? Amazfit GTS 4 sú po hardvérovej stránke skutočne veľmi dobre vybavené. Výrobca ich štandardne ponúka za veľmi rozumných 230 €, avšak dnes ich viete vďaka zľavám získať oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa Amazfit GTS 4 predávajú za 158 €, čo je v podstate polovica ceny, za ktoré dnes Apple predáva základné Apple Watch SE. A tie nedisponujú ani Always-on displejom a ani oxymetrom.

Amazfit GTS 4 majú perfektnú výdrž batérie a širokú paletu športových režimov  

Amazfit GTS 4
Zdroj: YouTube / Matheus Kise / Fredy Us (úprava redakcie)

Keďže sú Amazfit GTS 4 vyrobené z hliníka, budete mať pri ich nosení prémiový pocit na ruke. Rovnako sa môžete tešiť na prítomnosť cca 150 rôznych ciferníkov, z ktorých si vyberiete ten, ktorý sa vám najviac páči, alebo ktorý sa aktuálne najviac hodí ku vášmu outfitu.

Aby toho nebolo málo, výrobca pri Amazfit GTS 4 sľubuje aj 150 športových režimov, takže nech už budete vykonávať akúkoľvek aktivitu, určite tu nájdete to svoje. Samozrejmosťou je aj automatická detekcia aktivít, takže ak si ich zabudnete zapnúť, Amazfit GTS 4 sa o to postarajú za vás.

Veľkým benefitom je tiež veľký 300 mAh akumulátor. Amazfit GTS 4 s ním podľa výrobcu dokážu fungovať až 8 dní na jedno nabitie, no ak si zapnete Always-on displej, prípadne budete hodinky používať aktívnejšie, počítajte skôr so 4 dňami na jedno nabitie. V porovnaní s konkurenciou ide síce o tú horšiu hodnotu, no ak si to porovnáme s Apple Watch, ktoré sľubujú 18 hodín na jedno nabitie, 4 dni sú vlastne celkom luxus.

Ako sme už naznačili vyššie, inteligentné hodinky Amazfit GTS 4 sa dajú spárovať s iOS aj Android zariadením a veľkou výhodou je aj odolnosť voči vode vďaka podpore štandardu 50 M (5 ATM).

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Plus brutálne klesol na cene. Po zľave sa skutočne oplatí

Amazfit GTR 4 majú podobný hardvér no iný dizajn a lepšiu výdrž batérie 

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / GrupoReviews / De Tranquis (úprava redakcie)

Pokiaľ sa vám dizajn Amazfit GTS 4 nepozdáva a radšej by ste používali okrúhly displej, tento výrobca má na váš problém jednoduché riešenie. Kúpiť si môžete aj Amazfit GTR 4, čo sú len o málo drahšie hodinky s prakticky rovnakým hardvérom no oveľa väčšou batériou.

Amazfit GTR 4 disponujú až 475 mAh akumulátorom, vďaka čomu zvládnu fungovať približne týždeň v aktívnej prevádzke na jedno nabitie. Aj tieto hodinky sa bežne predávajú za 230 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 175 €. Otázne už iba zostáva, ktorý dizajn sa vám pozdáva viac. Z nášho pohľadu sa, ale drobný príplatok už len kvôli výdrži batérie oplatí.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -