Už sme ti pravdepodobne písali o tom, čo sa stane, ak spoločnosť Apple pridá nejakú nevinnú aplikáciu do internetového obchodu Google Play. Obrovská vlna kritiky a pomerne príšerné hodnotenie nás všetkých presvedčilo o tom, že nejde o zlú aplikáciu ale práve o zlých používateľov, ktorí akoby chceli za každú cenu ublížiť spoločnosti s nakúsnutým jablkom v logu. Apple vydalo ďalšiu aplikácia, hodnotenie je ale opäť strašné!

Hodnotenie

Nová aplikácia s názvom Beats Pill+, ktorá slúži na bezdrôtové nastavovanie reproduktorov s rovnakým názvom sa v AppStore objavila len včera Netrvalo ale dlho, a už dnes vieme, že bude mať pravdepodobne rovnaký problém, ako aplikácia Move to iOS, ktorej hodnotenia dopadli strašne aj napriek tomu, že rovnaká aplikácia s iným názvom, ktorá sa nachádzala v Google Play dostala 4,5 hviezdičky.

- Reklama -

Proti aplikácií Beats Pill+ opäť bojuje obrovské množstvo ľudí a kým približne niekto pridáva pomerné spokojných 5 hviezdičiek, zvyšok appke udeľuje len jednu hviezdičku. Je takmer určité, že tento “zvyšok” nemal Beats Pill+ ani len spustený. Ide skrátka len o ľudí, ktorí chcú zhoršiť meno Applu. Je to pomerne divné konanie ale nevadí. Osobne si myslíme, že takýmto konaním sa im nič zhoršiť nepodarí, ľudia jednoducho aplikáciu vyskúšajú a keď zistia že je lepšia ako sa píše v hodnoteniach, začnú ju používať! 🙂

Zdroj: 9to5mac.com

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here