Spoločnosť Apple aktualizovalo aplikáciu Apple Store, vďaka čomu sa dočkala rozšírenej podpory aj na hodinkách Apple Watch. Aplikácia je na vašom zápästí naozaj praktická a dokáže pripomenúť množstvo informácií. Rovnako vám zobrazí aj informácie o mnohých produktoch, no predsa to má jeden háčik!

Apple Store na Apple Watch

Spoločnosť Apple vydala aktualizáciu aplikácie Apple Store, ktorá je po novom dostupná aj pre hodinky Apple Watch. Vďaka tejto naozaj veľmi jednoduchej aplikácií budete môcť ovládať rôzne funkcie, sledovať naplánované meetengy v Genius Bare či byť informovaný o tom, že váš produkt, ktorý ste si dopredu zakúpili je už na sklade a vy si ho môžte prísť vyzdvihnúť. Rovnako si tu môžte prezerať aj informácie o daných produktoch ako aj ich ceny.

Apple Watch však majú jednu veľkú nevýhodu, Vzhľadom na to, že ich displej je príliš malý na to aby sa v nich dalo písať, neponúkajú klávesnicu a tak aplikácia nemôže fungovať plnohodnotne. Niektoré funkcie budete teda musieť predsa len ovládať cez váš iPhone, pripojený cez Wi-Fi. Každopádne, v niektorých momentoch budete naozaj radi, že máte Apple Watch na ruke, keďže vám jemným zavibrovaním omnoho jasnejšie pripomenú udalosť. iPhone síce zavibruje tiež, no priznajme si, že si to niekedy vôbec nevšimneme. Apple Watch sú jednoducho určené ako druhý displej iPhone a pri tejto aplikácii to platí dvojnásobne. Podľa dostupných obrázkov však bude naozaj jedndoduchá a prehľadaná, čo úplne zjednoduší jej ovládanie!

Apple Store na Apple Watch - svetapple.sk
Apple Store na Apple Watch – svetapple.sk
Apple Store na Apple Watch - svetapple.sk
Apple Store na Apple Watch – svetapple.sk
Apple Store na Apple Watch - svetapple.sk
Apple Store na Apple Watch – svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.