Apple Watch Ultra sú zariadenie, ktoré prišlo s unikátnym dizajnom. Vzhľadom na svoje zmeranie (pre náročné športy a aktivity) ponúka robustné telo vyrobené z titánu a extrémne odolné zafírové sklíčko, ktoré je ťažké poškriabať aj rozbiť.

Určite ste si však všimli, že farba titánového tela nie je taká jednotná, ako na iných modeloch Apple Watch. Case môžete získať iba v jednom prevedení (pripomína farbu starlight), ktoré je navyše doplnené o výrazný oranžový „action button“.

A aj keď je pravda, že to 99 % majiteľov Apple Watch Ultra nebude riešiť, medzi nami sa nachádza niekoľko ľudí, ktorým práve výrazná oranžová farba prekáža. Ak patríte medzi nich a chceli by ste to zmeniť, inšpirovať sa môžete používateľom fóra Macrumors so pseudonymom Perezr10.

Na základe svojich vedomostí dokázal odstrániť oranžovú farbu a titánové telo prebrúsiť tak, aby pôsobilo ešte luxusnejším dojmom.

Odstránil výraznú oranžovú a povrchovú úpravu preleštil 

Pomocou elektrického zariadenia značky Dremel postupne odstránil oranžovú farbu, vďaka čomu nadobudli Apple Watch Ultra oveľa jednotnejší vzhľad. Tým, ale úprava hodiniek neskončila.

Perezr10 sa tiež pozrel na zvyšok tela, ktoré je vyrobené z titánu a za pomoci hrubého abrazívneho leštidla sa mu podarilo odstrániť pôvodný a nevýrazný pieskovaný efekt. Jeho Apple Watch Ultra majú teraz prebrúsený povrch, vďaka čomu pripomínajú staršie edície Apple Watch, ktoré sa predávali s titánovým telom.

A aj keď je pravda, že sa to nemusí páčiť každému, keď si pozriete všetky fotografie, možno nám dáte za pravdu, že takto upravené Apple Watch Ultra pôsobia oveľa elegantnejším a luxusnejším dojmom než originál.

Napíšte nám svoje názory do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Apple zverejnil tri nové videá k ovládaniu Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -