Pokiaľ hľadáte užitočnú aplikáciu do kancleárie, ktorá vám pomôže skenovať dokumenty pravdepodobne ste ju práve našli. Navyše teraz bola aplikácia Prizmo vylepšená.

Aplikácia Prizmo vylepšená.

Jedná sa o jednu z najlepších aplikácii, ktorá vám pomôže skenovať dokumenty vrámci operačného systému iOS. Autori však na nej neustále pracujú a dnes predstavili v poradí 5. verziu, ktorá prináša množstvo noviniek. Medzi ne patrí napríklad OCR čo je optické rozpoznávanie jednotlivých znakov.

Taktiež sa tu nachádza automatické načítanie PDF súborov do iCloudu či Dropboxu. Veľmi užotočná funkcia, vďaka ktorej budete mať všetko potrebné po ruke aj na ostatných zariadeniach. Napokon tu pribudlo aj veľmi zaujímavé rozšírenie do iMessage.

Aplikácia Prizmo vylepšená. Najlepší PDF skener dostal update. (blesková správa) - svetapple.sk
Aplikácia Prizmo vylepšená. Najlepší PDF skener dostal update. (blesková správa) – svetapple.sk

Skenovanie bude opäť raz jednoduchšie

Vylepšená aplikácia ponúka prepravovaný spôsob zachytávania jednotlivých dokumentov. Vďaka nim bude všetko ešte jednoduchšie ako teraz. Navyše ich budete môcť aj upravovať a pomôže aj vyššie spomínaná technológia OCR, ktorá je úplnou novinkou.

Celkovo je aplikácia určená pre ľudí, ktorý s podobnými dokumentmi pracujú denne a potrebujú si zjednodušiť život. Tomuto zodpovedá aj celková cena aplikácie, ktorá je stanovená na 17,99€. Jedná sa však o jednorázovú investíciu, ktorá je odôvodnená. Schopnosti aplikácie sú naozaj úchvatné. Človek, ktorý s ňou bude pracovať ušetrí hodiny času.

‎Prizmo 4 (Legacy version)
‎Prizmo 4 (Legacy version)
Developer: Creaceed SPRL
Price: 19,99 €+
  • ‎Prizmo 4 (Legacy version) Screenshot
  • ‎Prizmo 4 (Legacy version) Screenshot
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here