Nedostupný App Store Connect medzi 23-27. decembrom 2020

App Store

Aj keď o tom možno neviete, podobná situácia nastáva každý rok. Technologický gigant počas vianočných sviatkov vypína App Store Connect na cca 5 dní, čím sa snaží svojim zamestnancom poskytnúť plnohodnotné voľno, ktoré môžu stráviť so svojimi blízkymi.

No a keďže rok 2020 nie je žiadnou výnimkou, už teraz vieme, že niektoré služby budú počas 23-27. decembra nedostupné.

Ako bežného používateľa vás to samozrejme trápiť nemusí. Pokiaľ ste ale tvorcom, mali by ste sa pripraviť. Určite nechcete, aby vám Apple prerušilo plány.

Vývojári nebudú mať možnosť počas sviatkov navrhovať zľavy (pre svoje aplikácie) alebo pridávať akýkoľvek obsah či aktualizácie do internetového obchodu. Všetky potrebné zmeny musia vykonať pred 23.12.2020.

Ostatné služby App Store zostanú samozrejme dostupné. Týka sa to aj bežných používateľov, ktorí si budú môcť sťahovať akékoľvek appky do svojich nových zariadení.

A ozaj, ak ešte nemáte vybavené vianočné darčeky, spoločnosť m:zone chystá Black Friday. Možno tu nájdete niečo zaujímavé.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 dostane revolučnú novinku: Už sa nebude prehrievať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.