Apple je spoločnosť, ktorá vo svete už niečo znamená a práve preto sa musí zapájať aj do vecí, s ktorými by ináč softwarová firma nemala mať nič spoločné. Apple sa ale rozhodlo spojiť sily s kapelou Imagine Dragons a dnes vyšla úplne nová skladba s názvom I Was Me, ktorej cena je 1,29$ a vyťažená čiaska poputuje priamo na účet OSN!

Nová skladba

Nová skladba, ktorá vznikla vďaka spolupráci kapely Imagine Dragons so spoločnosťou Apple chce pomôcť utečencom, ktorí v poslednej dobe vo veľkom putujú do Európy. Názory na nich má pravdepodobne každý iné, no vo všeobecnosti veľké množstvo ľudí nie je nadšených, že sem zrazu prichádza takéto množstvo ľudí z iných krajín, o ktorých nič nevieme. Dosť však politiky, vráťme sa k Apple.

- Reklama -

Apple a Imagine Dragons dnes vydali skladbu I Was Me, ktorá je exkluzívne dostupná v iTunes Store a každá osoba si ju môže zakúpiť za 1,29$, čím vlastne prispeje na účet OSN, a peniaze poputujú práve pre utečencov.

Niečo o skladbe

“Skladba I Was Me je o snahe opäť získať  život, čo sa snažia teraz robiť milióny ľudí. Dúfame, že tí ľudia, ktorí si skladbu kúpia alebo minimálne vypočujú, si uvedomia veľkú vážnosť celej situácie a pokúsia sa nájsť nejaký spôsob, ako by mohli pomôcť rodinám v núdzi.” Povedal o celej skladbe frontman kapely Dan Reynolds. Tak čo, páči sa ti nová skladba, ktorá vznikla myšlienkou pomôcť niekomu, kto to v súčasnosti potrebuje? 🙂

Ak máš Apple Music členstvo, klikni na tento odkaz

I Was Me - Single

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.