Apple sa rozhodol, že aktualizuje niektoré aplikácie z balíčka iWork pre iOS a OS X. Nové aktualizácie majú napomáhať v stabilizácii a opraviť niekoľko drobných chýb!

Aktualizácia

V najnovšej aktualizácií sa Apple rozhodol zvýšiť stabilitu niektorých svojich aplikácií. Okrem toho opravil aj niekoľko menších bugov, či chýb, ktoré v aplikácií nespôsobovali nijaké výrazné problémy. Celková aktualizácia sa dotkla konkrétne aplikácie Pages 2.2.2 pre iOS, Keynote 6.2.2 pre OS X, Numbers 3.2.2 pre OS X, Numbers 2.2.2 pre iOS. Všetky tieto aktualizácie sú samozrejme dostupné bezplatne a aktualizovať ich bude v prípade OS X možné cez Software Updates v Mac AppStore a cez aktualizácie v iTunes AppStore .

iWork-app-icons
Nie všetky aplikácie boli aktualizované – svetapple.sk

 

Ďalšie aplikácie

Je dosť možné, že Apple v nasledujúcich hodinách spustí aktualizáciu aj pre zvyšné aplikácie balíčka iWork. Ako tomu však bolo aj v tomto prípade, pôjde len o veľmi minimálne zmeny a aktualizácie budú zamerané skôr na stabilitu ako na opravu výraznejších chýb

Prečítajte si tiež  Nestihli ste Keynote na WWDC 2023? Už je dostupný celý záznam
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.