Najbližší Apple Event sa odohrá už 7. septembra 2022 o 19:00 hodine nášho času. Firma si preň pripravila originálny názov „Far Out„, pomocou ktorého sa pravdepodobne snaží naznačiť, že jej budúce novinky budú revolučné.

Ako už bolo viackrát avizované, online prezentácia sa bude niesť v duchu nových iPhonov 14 / 14 Pro ale aj ďalších produktov ako napríklad Apple Watch Series 8 či Apple SE 2. generácie. Vylúčené však nie je ani predstavenie nových AirPods Pro 2. generácie či dokonca vylepšenej Apple TV4K.

Pokiaľ plánujete sledovať tento event spolu s nami, pridajte si ho do kalendára.

Na všetko vám stačí jediné kliknutie na tento odkaz a zvyšok za vás vybaví jablkové zariadenie. Na záver vás upozorňujeme, že cez Facebook vám postup nebude fungovať. Apple to umožňuje iba priamo cez Safari. Otvorte si teda stránku v prehliadači.

Pozvánka na predstavenie iPhonu 14
Zdroj: Apple

Je nejaké zariadenie, ktoré 7. septembra očakávate viac než tie, o ktorých sme písali vyššie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple Watch čelia problému s nabíjaním. Môže za to aktualizácia watchOS 8.3
Môže ťa zaujímať
- Reklama -