Nové služby spoločnosti Apple získali na tohtoročnej Keynote mimoriadnu pozornosť. Apple sa rozhodlo priblížiť nám ako to bude celé fungovať, kedy sa služieb dočkáme a koľko nás budú stáť.

Apple Arcade

Apple Arcade, Apple TV+ vieme kedy prídu, aká bude cena a tiež iné informácie. - svetapple.sk
Apple Arcade – svetapple.sk

Nová služba od Apple bude ponúkať obrovské množstvo kvalitných hier, ktoré budete môcť zdieľať spolu so svojou rodinou. Podľa samotných tvorcov budú mať tieto hry nie len konzolové ovládanie ale aj grafiku. Zaujímavou informáciou je aj fakt, že tieto hry nenájdeme na žiadnych iných mobilných platformách a taktiež nie na službách s predplatným.

- Reklama -

Bude sa teda jednať čisto o exkluzívny obsah spoločnosti Apple. Nová služba bude dostupná už 19. septembra vo vyše 100 krajinách po celom svete. Cena tejto služby bude veľmi nízka. Používatelia zaplatia len 4,99$. Navyše, Apple Arcade si budete môcť vyskúšať aj zadarmo vrámci 1 mesačného skúšobného obdobia. Ak vás nechytí, jednoducho preplatené zrušíte.

Apple TV+

Apple Arcade, Apple TV+ vieme kedy prídu, aká bude cena a tiež iné informácie. - svetapple.sk
See – svetapple.sk

K službe Apple TV+ nám Tim Cook prezradil to, že len trailer k novému seriálu „The Morning show“ patril medzi najsldovanejšie v histórii televíznych show. Jeho zhliadnutia prekonali hranicu 100 000 000! Pokračoval predstavením celkom nového seriálu „See“, v ktorom budú všetci účinkujúci bez zraku s výnimkou detí, ktoré sa narodia ako vidiace. V hlavnej úlohe si tu zahrá Jason Momoa.

Celá služba bude dostupná už 1. novembra celosvetovo s tým, že jej obsah bude plný filmov, seriálov a rôznych show. Cena bude len 4,99$ s tým, že majitelia nových produktov ju získajú úplne zadarmo!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.