Spoločnsoť Apple včera predstavila úplne nový iPhone 11 a iPhone 11 Pro. Okrem iného sme na konferencii mohli vidieť aj vylepšené hodinky Apple Watch či nový iPad. Pozrite si záznam zo včerajšej Keynote na YouTube.

Pozrite si záznam zo včerajšej Keynote na YouTube.

Tak ako každý rok, aj včera bola konferencia sledovaná miliónmi fanúšikmi po celom svete. Keynotes, ktoré usporiadáva Apple sú každý rok veľmi populárne a tak sa netreba čudovať, že k obrazovkám prilákala tá posledná ohromné množstvo divákov. Pričinila sa o to samotná jablková spoločnosť. Nemyslíme teraz špičkovými produktmi, ktoré sme tu videli ale novou možnosťou sledovať Keynote aj na YouTube naživo. Doteraz sme nikdy nič také k dispozícii nemali.

Vďaka tomuto kroku si možno konferenciu všimli aj ľudia, ktorí o nej netušili a pozreli si ju. Nie každý však mal to šťastie. Niekto musel byť v práci, niekto jednoducho nemal prístup na internet, iný zabudol. Chápeme to.

Presne preto vám na konci tohto článku prinášame odkaz na video, kde si môžete pozrieť celý 1 hodinu a 42 minút dlhý záznam v pohodlí domova kedykoľvek chcete. Okrem iného ešte kliknutím na tento odkaz prejdete do druhého článku, ktorý sme písali pred niekoľkými hodinami. Jedná sa o zostrih toho najdôležitejšieho z včerajšej konferencie v 2 minútach čo vám určite ušetrí ohromné množstvo času. Príjemné sledovanie prajeme.

Prečítajte si tiež  Apple vďaka USB-C ohromne zbohatne. Nový štandard v iPhone 15 zarobí poriadne peniaze
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.