S príchodom iPhonov 12 získavame ďalší zaujímavý bonus. Ak si kúpite po 22. októbri akýkoľvek produkt (iPhone, iPad, Mac, iPod Touch alebo Apple TV), technologický gigant vám daruje trojmesačné predplatné Apple Arcade úplne zadarmo.

Apple Arcade na 3 mesiace zadarmo

Zdá sa, že kompetentní potrebujú prilákať predplatiteľov do svojej hernej služby Apple Arcade. Aj keď môže byť pre niekoho zaujímavá, podľa väčšiny analýz má len veľmi málo platiacich zákazníkov. V Cupertine to musia zmeniť. Počas posledného roka pracovali na obsahu, ktorý je oveľa bohatší, zaujímavejší a hodnotnejší.

Doposiaľ tu bola k dispozícii iba 1 mesačná skúšobná doba. Nás v redakcii nepresvedčila. Ak si ale po 22. októbri zakúpite iPhone, iPad, iPod Touch, Mac alebo Apple TV, využiť môžete otvorený prístup na 3 mesiace zadarmo.

Dôležité je tu podotknúť, že po uplynutí lehoty vám bude účtované štandardné predplatné (4,99€/mesačne). Ak nebudete chcieť pokračovať, musíte ho deaktivovať.

Bonus je v princípe rovnaký, ako minulý rok pri Apple TV+. V tomto prípade bolo predplatné na celý rok zadarmo (v rámci nákupu nového zariadenia).

Určite vás z tohto miesta potešíme, že prístup bude aktívny o 3 mesiace dlhšie než sa pôvodne plánovalo. Za Apple TV+ začnete platiť až od februára 2021. Opäť malý darček, ktorý poteší. Do komentára nám napíšte, za ktoré služby momentálne predplácate vy.

Prečítajte si tiež  Dnešná dávka bezplatných aplikácií | 22.11.2016
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.