Spoločnosť Apple v minulosti prisľúbila, že do svojej hernej platformy Apple Arcade pridá každý mesiac novú hru. Kompetentní to dodržali a takmer neustále sa tu stretávame so zaujímavými titulmi, ktoré sú vhodné pre iPhone, iPad, Mac či Apple TV. Dnes sa môžete zoznámiť so „The Lullaby of Life“.

Apple Arcade prichádza s hrou „The Lullaby of Life“

Vývojári zo štúdia 1 Simple Game sa nateraz postarali o úplne nový prírastok do knižnice Apple Arcade. Nachádzajú sa tu iba kvalitné hry. Cupertinský gigant si skutočne dáva záležať na obsahu a tak vás novinka s názvom „The Lullaby of Life“ možno zaujme.

Po grafickej stránke nejde o nič dokonalo a realisticky prepracované. Hra má skôr jednoduchý a zábavný charakter. Vašou úlohou bude skúmanie pôvodu života prostredníctvom uvoľneného prostredia. Súčasťou toho je aj zaujímavý zvukový zážitok.

Samotní autori popisujú svoje dielo ako niečo, pričom by ste mali relaxovať. V „The Lullaby of Life“ nenájdete vôbec žiadny text. Jediným dôležitým prvkom sú slúchadlá, ktoré by vám nemali chýbať na ušiach.

- Reklama -

Do komentára nám napíšte, či ste už stihli vyskúšať platformu Apple Arcade. Z nášho testovania je to zaujímavá myšlienka, no žiaľ v súčasnosti našu redakciu nedokázala presvedčiť o tom, aby sme zostali pri predplatnom. To nie je len tak mimochodom nijako závratne vysoké. Za jeden mesiac zaplatíte 4,99€. Napíšte nám svoj názor…

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here