Spoločnosť Apple v minulosti prisľúbila, že do svojej hernej platformy Apple Arcade pridá každý mesiac novú hru. Kompetentní to dodržali a takmer neustále sa tu stretávame so zaujímavými titulmi, ktoré sú vhodné pre iPhone, iPad, Mac či Apple TV. Dnes sa môžete zoznámiť so „The Lullaby of Life“.

Apple Arcade prichádza s hrou „The Lullaby of Life“

Vývojári zo štúdia 1 Simple Game sa nateraz postarali o úplne nový prírastok do knižnice Apple Arcade. Nachádzajú sa tu iba kvalitné hry. Cupertinský gigant si skutočne dáva záležať na obsahu a tak vás novinka s názvom „The Lullaby of Life“ možno zaujme.

Po grafickej stránke nejde o nič dokonalo a realisticky prepracované. Hra má skôr jednoduchý a zábavný charakter. Vašou úlohou bude skúmanie pôvodu života prostredníctvom uvoľneného prostredia. Súčasťou toho je aj zaujímavý zvukový zážitok.

Samotní autori popisujú svoje dielo ako niečo, pričom by ste mali relaxovať. V „The Lullaby of Life“ nenájdete vôbec žiadny text. Jediným dôležitým prvkom sú slúchadlá, ktoré by vám nemali chýbať na ušiach.

Do komentára nám napíšte, či ste už stihli vyskúšať platformu Apple Arcade. Z nášho testovania je to zaujímavá myšlienka, no žiaľ v súčasnosti našu redakciu nedokázala presvedčiť o tom, aby sme zostali pri predplatnom. To nie je len tak mimochodom nijako závratne vysoké. Za jeden mesiac zaplatíte 4,99€. Napíšte nám svoj názor…

Prečítajte si tiež  Samsung sa opäť vysmieva Apple. Tentokrát však celkom netrafil
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.