Herný priemysel sa vo veľkom rozrastá. Prechádzame z doby herných konzol a počítačov do doby mobilných zariadení. Jablková spoločnosť nie je výnimka. Apple Arcade príde s cenou 4,99$. Naznačuje nám to AppStore.

Apple Arcade príde s cenou 4,99$. Naznačuje nám to AppStore.

Apple neustále pracuje na svojich nových službách. Dnes už aktívne používame napríklad Apple Music avšak onedlho by sa k nej mohla pridať aj Apple TV+ či Apple Arcade, ktorá nám umožní hrať desiatky či dokonca stovky hier bez akýchkoľvek obmedzení za mesačný poplatok len 4,99$.

- Reklama -

Táto informácia navyše nie je únikom z pofidérneho zdroja ale pochádza priamo z AppStore, kde bola objavená v jednom z rozhraní API. Jablková spoločnosť okrem iného ponúkne aj jednomesačné predplatné obdobie, počas ktorého si budete môcť túto službu vyskšať sami a úplne zadarmo. Výhodou Apple Arcade navyše bude, že bude spadať pod rodinné zdieľanie. Na jeden účet bude môcť hrať až 6 členov rodiny.

Apple Arcade príde s cenou 4,99$. Naznačuje nám to AppStore. - svetapple.sk
Apple Arcade príde s cenou 4,99$. Naznačuje nám to AppStore. – svetapple.sk

Pri spustení viac ako 100 hier, tie budú navyše pribúdať.

Apple prisľúbilo, že už pri spustení Apple Arcade bude k dispozícii viac ako 100 hier, ktorých súčasťou nebude žiadna reklama a ani in-app nákupy. Vzhľadom na to sa nám zdá cena 4,99$ veľmi prijateľná. Navyše ak sa o službu budete deliť s viacerými bude ešte priaznivejšia. Pokiaľ si budete chcieť hry zahrať na vašom zariadení, podporovať bude všetky produkty s operačným systémom iOS, MacOS a TVos. Máme sa teda na čo tešiť.

Apple Arcade príde s cenou 4,99$. Naznačuje nám to AppStore. - svetapple.sk
Apple Arcade príde s cenou 4,99$. Naznačuje nám to AppStore. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.