Spoločnosť Apple už pomerne dlho pracuje na výstavbe svojho nového sídla, ktoré nazývame Apple Campus 2, poprípade Apple Spaceship. Robotníci makajú naozaj vo vysokom tempe, lebo pomerne často môžme sledovať to, čo za posledné týždne či mesiace dokázali postaviť. Dnes ti ukážeme ďalšie video, ktoré prichádza po menšej pauze a ukáže ti v rozlíšení 4K to, čo spoločnosť za posledný mesiac dokázala postaviť!

Progres

Vzhľadom na to, že pôjde o jedno z najzaujímavejších sídiel na svete a hlavne bude patriť spoločnosti Apple, ktorá je mimoriadne dobre sledovaná, máme možnosť pomerne často vidieť to, ako vyzerajú postupy práce, na tejto nádhernej stavbe.

- Reklama -

Ako môžeš vidieť aj ty na priloženom videu, ktoré je mimochodom v rozlíšení 4K, v budove sa už začínajú objavovať základy pre nadzemné podlažia, čo naznačuje, že SpaceShip rastie do krásy. Toto sídlo bude naozaj ohromne veľké. Všetko teda podporuje fakt, že spoločnosť Apple skutočne stihne postaviť svoje nové sídlo už v roku 2016. Čo povieš? Nebolo by pekné, keby nám takto rýchlo vyrastala aj diaľnica z Bratislavy do Košíc? My by sme to totiž určite ocenili!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.