Spoločnosť Apple je preslávená svojimi špičkovými a spoľahlivými zariadeniami. Niekedy sa ale stane, že práve tieto produkty používateľov ohrozujú. Ako sa uvádza na internetovom fóre Macrumors, mužovi spôsobili Apple Watch Series 6 ťažké popáleniny na ruke. Pripomína to starší prípad, kedy sa nebezpečne prehrievali Apple Watch SE.

Zariadenie si majiteľ rozbalil na Vianoce 2020, pričom ho až do 19. novembra 2021 používal bez akýchkoľvek problémov. V jednu noc sa však zobudil s ťažkou popáleninou na zápästí, ktorú mu vraj spôsobili práve Apple Watch Series 6.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Mužovi spôsobili Apple Watch Series 6 ťažké popáleniny. Apple to vraj chcelo ututlať novším modelom. 

screenshot: shishi (Macrumors forum)

Zariadenie teda poslal spoločnosti Apple na „prešetrenie“ a do dnešných dní nedostal žiadnu informáciu o tom, čo spôsobilo jeho zranenie. Apple sa vraj v tomto prípade neustále vyhovára s odpoveďou „žiadna aktualizácia od inžinierov“, pričom používateľovi poslalo novšie Apple Watch Series 7 ako kompenzáciu škôd. Muž však chce späť rovnaké hodinky ako si kúpil (a teda Series 6), čomu Apple akosi nechce vyhovieť.

Poškodený je pritom presvedčený, že technologický gigant sa týmto spôsobom len snaží celý prípad ututlať. Myslí si, že novšie Apple Watch Series 7 obdržal preto, aby svoj príbeh nešíril ďalej. Zranenie sa mu ale liečilo dlhšie ako mesiac a do dnešných dní mu na ruke ostala drobná jazva, ktorej sa už pravdepodobne nikdy nezbaví.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Zároveň všetkých používateľov na fóre uisťuje, že nejde o klasickú alergickú reakciu a takisto sa mu to nestalo, keď sa nachádzal v blízkosti vody. Vinníkom by teda mala byť spoločnosť Apple, ktorá ale neposkytla žiadne vyjadrenie.

V súčasnosti poškodený muž hľadá rady, ako môže v tejto nepríjemnej situácii postupovať. Používatelia fóra mu radia, aby s týmto prípadom oslovil právnika avšak keď už svoje Apple Watch Series 6 odovzdal spoločnosti Apple, nie je celkom jasné, či mu ešte dokáže pomôcť. Nechajme sa teda prekvapiť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -