Dnes už by sme si mali zvyknúť na to, že raz za dva či tri týždne sa objaví článok, v ktorom budeme môcť sledovať „progress“ vo výstavbe nového sídla Jablkovej spoločnosti. To rastie naozaj ako z vody a kým sme pred nedávnom mohli vidieť len úplne základy, dnes sa už začínajú budovať prvé poschodia!

Všetko vďaka dronom

Drony sú v dnešnej dobe jednoducho fenomén doby a umožňujú nám vidieť veci, ktoré by sme za normálnych okolností vidieť nemohli. Už viackrát sme tu mali videá, v ktorých sme vďaka týmto „helikoptéram“ mohli vidieť postup práce na budúcom sídle Jablkovej spoločnosti, ktoré má byť dokončené už v roku 2016. Pokiaľ si video porovnáme s tými, ktoré tu boli dávnejšie, môžme vidieť naozaj rýchly pokrok. Treba dodať, že vzhľadom na obrovskú rozlohu, by mala byť budova jednou z najzelenších na svete!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.