S príchodom prvých naozaj kvalitných hodiniek od Jablkovej spoločnosti prichádzajú aj prvé predajné plány. Musíme povedať, že tie majú v Coupertine naozaj ambiciózne, keďže plánujú predať počas roku 2015 až 50 000 000 kusov! Fú, tak to znie naozaj ako odvážne očakávanie od prvých hodiniek!

Predstavil, no nič nepovedal!

Aj napriek tomu, že nám Jablková spoločnosť predstavila už prakticky tri roky očakávané hodinky Apple Watch na poslednej konferencií, málo z nás si uvedomilo, že sme sa o nich prakticky nič nedozvedeli. Týmto v Coupertine otvárajú brány pre špekulantov a analytikov, ktorý postupne získavajú informácie od svojich tajných zdrojov. Jedným z prvých serverov, ktorý sa ku podobnej špekulácií dostal je napríklad Digitimes, ktorý zistil, aké má predajné plány Apple za rok 2015. Zistil, že pôjde o celkom ambiciózne číslo 50 000 000, ktoré by mali byť dodávané každým mesiacom v počte približne 5 miliónov kusov!

apple-watch-pictures002
Apple nám toho o hodinkách veľa nepovedal – svetapple.sk

LG sa postará o displeje!

Spolupráca týchto dvoch spoločností sa už v minulosti podpísala na mnohých Jablkových zariadeniach. Dnes už vieme to, že LG sa stane výhradným dovozcom displejov do hodiniek Apple Watch. Údajne činovníci z Coupertina jednali aj so svojim najväčším konkurentom Samsungom, ktorý pre nich paradoxne vyrába veľké množstvo dielcov, no aj tak sú vo veľkom spore. AMOLED displeje z Južnej Kórei však nespĺňali očakávania a hovorí sa dokonca, že boli nepoužiteľné. Preto dal Apple zelenú spoločnosti LG!

apple-watch-pictures008
Displeje pre hodinky bude vyrábať spoločnosť LG – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.