Už dlhšiu dobu sa hovorí o tom, že v Cupertine nebudú schopní predávať svoj nový iPhone 12 skôr ako v októbri 2020. Dôvodom je samozrejme koronavírus a komplikácie, ktoré spôsobil pri vývoji a výrobe. Čo však ostatné produkty, ktoré bývajú predstavené spolu so smartfónom? To je už iná debata!

Apple Watch Series 6 môžu prísť skôr ako iPhone 12

Niekto čaká na nový telefón, niekto na ďalšiu generáciou inteligentných hodiniek. Hoci neprinesie žiadne revolučné zmeny, drobých vylepšení sa predsa len dočkáme. Apple Watch Series 6 pravdepodobne nebudú uvedené na trh spoločne s iPhonom 12 tak, ako sa predpokladalo…

Všetko naznačuje najnovší únik informácií, o ktorý sa postaral jeden z najlepších leakerov súšasnosti, Jon Prosser. Jeho zdroje priamo z Apple ho často zásobujú konkrétnymi dátami, ktoré bývajú veľmi presné.

V tomto prípade sme sa dozvedeli, že nové Apple Watch Series 6 prídu spoločne s iPadom (pravdepodobne modelom Air 4. generácie) už 7. septembra 2020 (37 týždeň v roku). Na veľkú udalosť však môžeme zabudnúť. Postačiť by mala skormnejšia tlačová správa podobne ako pri iPhone SE 2. generácie.

Vieme kedy bude keynote a začiatok predaja iPhonu 12

Samozrejme, pokiaľ sa bude predstavovať taký dôležitý produkt, ako úplne nový iPhone 12, Apple nemôže vynechať tradičnú konferenciu (ktorá však nebude mať žiadnych fyzických divákov a prebehne len v online forme).

Podľa všetkého sa jej dočkáme až 12. októbra, čo je relatívne neskoro. Meškanie smartfónov však medzičasom potvrdila aj samotná spoločnosť. Nemusí sa teda jednať o nereálny dátum…

Čo sa týka predobjednávok, tak tie by mali byť v Apple Online Store dostupné ešte v ten istý deň. Týkať sa však môžu iba základných 5,4″ a 6,1″ modelov. Jablková spoločnosť začne s ich rozosielaním o týždeň neskôr, teda 19. októbra.

Dôležitá informácia na záver, iPhone 12/Max a iPhone 12 Pro/Max neprídu do predaja spoločne ale v dvoch etapách. Na vlajkovú loď si dokonca máme počkať až do novembra 2020. Uvidíme, ako to napokon dopadne v praxi. Držíme palce, aby sa Applu vo výrobe čo najviac darilo. Ktorý model si zakúpite vy?

Prečítajte si tiež  Apple po dvoch mesiacoch konečne opravilo chybu na svojom dvojtisícovom monitore Studio Display
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here