Apple Fintess+

Nová služba bola predstavená ešte v septembri 2020. Apple nás o nej informovalo počas prezentácie Apple Watch Series 6 a iPadu Air 4. generácie. Do dnešných dní žiaľ neboli známe podrobnosti, alebo bližšie informácie. To sa teraz mení.

Technologický gigant oznámil, že Apple Fitness+ príde 14. decembra 2020. Ak sa už neviete dočkať, ako si počas vianočného lockdownu zašportujete, máme pre vás zlú správu. Na Slovensku si zrejme novinku neužijete. Apple s ňou začína zatiaľ iba v USA, pričom ďalšie krajiny budú pribúdať až postupne.

Čo sa týka ceny, tá štartuje na sume 9,99$/mesačne, pričom za ročné predplatné zaplatíte 79,99$. To či je to veľa alebo málo už musíte posúdiť sami. Do pozornosti však dávame fakt, že sa bude jednať o komplexný súhrn cvikov, vedených profesionálnymi trénermi.

V spojitosti s produktami od spoločnosti Apple to môže byť zaujímavý spôsob, ako sa udržiavať vo forme bez nutnosti návštevy posilňovne. Vzhľadom na aktuálnu “pandemickú” situáciu je to pre mnohých fanúšikov športu nemožné.

- Reklama -

Čo si o Apple Fitness+ myslíte vy? Napíšte nám do komentára, či vám príde daná suma adekvátna a či by ste túto službu privítali aj na Slovensku. Z nášho pohľadu sa jedná o zaujímavý koncept s veľkým potenciálom. Ťažko ale povedať, ako ho privíta verejnosť.

- Reklama -
ZDROJApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here