Apple Fintess+

Nová služba bola predstavená ešte v septembri 2020. Apple nás o nej informovalo počas prezentácie Apple Watch Series 6 a iPadu Air 4. generácie. Do dnešných dní žiaľ neboli známe podrobnosti, alebo bližšie informácie. To sa teraz mení.

Technologický gigant oznámil, že Apple Fitness+ príde 14. decembra 2020. Ak sa už neviete dočkať, ako si počas vianočného lockdownu zašportujete, máme pre vás zlú správu. Na Slovensku si zrejme novinku neužijete. Apple s ňou začína zatiaľ iba v USA, pričom ďalšie krajiny budú pribúdať až postupne.

Čo sa týka ceny, tá štartuje na sume 9,99$/mesačne, pričom za ročné predplatné zaplatíte 79,99$. To či je to veľa alebo málo už musíte posúdiť sami. Do pozornosti však dávame fakt, že sa bude jednať o komplexný súhrn cvikov, vedených profesionálnymi trénermi.

V spojitosti s produktami od spoločnosti Apple to môže byť zaujímavý spôsob, ako sa udržiavať vo forme bez nutnosti návštevy posilňovne. Vzhľadom na aktuálnu „pandemickú“ situáciu je to pre mnohých fanúšikov športu nemožné.

Čo si o Apple Fitness+ myslíte vy? Napíšte nám do komentára, či vám príde daná suma adekvátna a či by ste túto službu privítali aj na Slovensku. Z nášho pohľadu sa jedná o zaujímavý koncept s veľkým potenciálom. Ťažko ale povedať, ako ho privíta verejnosť.

Prečítajte si tiež  Cortana sa pomaly, ale isto blíži na iOS a Android!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.