Spoločnosť Apple je jedna z najprecíznejších spoločností na svete a podpisuje sa to aj pod tým, že pokiaľ si kúpite hocijaký produkt, jeho systém ostane aktuálny naozaj dlho. Apple sa jednoducho stará o všetkých svojich zákazníkov a pokiaľ ste náhodou po 14 rokoch našli svoj prvý iPod z roku 2001, nezahadzujte ho ale napojte do iTunes. Zariadenie bude použiteľné!

Kompatibilita aj po 14 rokoch

Je to takmer neuveriteľné, no od čias, kedy Steve Jobs vyšiel na pódium aby svetu predstavil úplne prvý iPod ubehlo už 14 rokov. Majitelia tohto zariadenia sú v dnešnej dobe už skôr zberateľmi ako používateľmi a určite ich poteší fakt, že pokiaľ si chcú zmeniť obsah tohto zariadenia môžu tak urobiť aj v najnovšom iTunes 12! Áno, Apple nezabudlo pri tvorbe tohto programu ani na úplne prvý iPod, ktorý má dnes 14 rokov! Pravda, príliš veľa používateľov či majiteľov túto službu nevyužije už iba kvôli tomu, že na prepojenie s počítačom treba špeciálny adaptér, keďže v roku 2001 to vyzeralo predsa len trošku ináč ako dnes. Každopádne, určite poteší správa o tom, že Apple myslí aj na tak staré zariadenie, akým bol prvý iPod, no nie? 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.