Každým rokom vyhodnocuje InterBrand najhodnotnejšiu značku na trhu. Posledné roky sa „do krvi“ bije spoločnosť Apple so spoločnosťou Google o absolútne prvenstvo. Tento rok boj vyhrali chlapci z Coupertina, ktorí sa v rebríčku Best Global Brand Raniking umiestnili na absolútnej špičke. Dámy a páni, Apple je opäť najhodnotnejšou spoločnosťou na svete!

Top 10

V celkovom rebríčku sa každým rokom umiestni až 100 spoločností z celého sveta. Môže to byť pre nich úspech, no absolútny úspech nastáva až vtedy, keď sa im podarí dostať sa do Top 10, medzi ktorými je napríklad Apple, Google či IBM. Na celkové 100-priečkové umiestnenie sa dostalo „len“ 13 spoločností z IT sektoru, z ktorých je v prvej desiatke až 5. Ide konkrétne o Apple, Google, Samsung, IBM a Microsoft. Zaujímavé je, že kedysi veľmi známy „vodca“ tohto rebríčka, ktorý na jeho vrchole dávnejšie sídlil celých 13 rokov po sebe sa dnes dostal už na celkovo 3- tie miesto. Treba však podotknúť, že ho pomaly ale isto dobieha IBM, ktoré bude možno o rok sídliť na treťom poste. Od nás teda nezostáva nič iné len pogratulovať Jablkovej spoločnosti, ktorá to robí naozaj dobre a dúfať, že sa jej bude takto dobre dariť aj naďalej! 🙂

brands3.0.0_standard_640.0
12 spoločností, ktoré patria medzi tie najhodnotnejšie na celom svete! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.