Len včera sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple otvára v Abu Dhabi svoju novú kamennú pobočku s tým, že jej dizajn je naozaj úchvatný. Dátum otvorenia (25. februára 2022) spadá práve na dnešný deň.

A aj vďaka tomu si môžete pozrieť toto nádherné miesto na videu či ďalších fotografiách od prvých návštevníkov. Jedným z nich bol aj zahraničný influencer EMKWAN, ktorý sa o toto miesto podelil so svojimi fanúšikmi na YouTube ale aj na Twitteri.

- Reklama -

Zblízka si vďaka tomu môžete pozrieť v akom nádhernom prostredí je tento obchod zasadený a taktiež to, ako vyzerá jeho extrémne minimalistický, no zato funkčný interiér.

Autor videa spomína, že toto je možno jeden z najkrajších Apple Store obchodov na celom svete a my nemôžeme nesúhlasiť. Každopádne sa však určite nedá označiť za najkrajší alebo najzaujímavejší, nakoľko každá jedna pobočka tohto technologického giganta je premyslená do najmenších detailov a má niečo do seba.

EMKWAN
EMKWAN
EMKWAN
EMKWAN

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.