Zdá sa, že zlodeji po celom svete začínajú zisťovať, že na to, aby získali nemalé peniaze, nepotrebujú plánovať veľké útoky na banky, či obrnené vozidlá, prevážajúce zlato. Na to, aby sa dostali k rýchlemu a hlavne k (ne)zaslúženému zisku stačí vstúpiť do politiky, či vykradnúť obchod s Apple produktami! Samozrejme, že na našu stránku politika nepatrí a hovoríme o tom druhom. Z istého skladu totiž ukradli Apple produkty za 1 000 000€! 

Najväčšia Apple lúpež za posledné roky?

To, že zlodeji kradnú Apple produkty nie je žiadnou novinkou, najmä kvôli ich cene, ktorá je niekoľkonásobne vyššia, ako v prípade konkurencie. To im dáva možnosť predať tieto zariadenia na čiernom trhu za stále vysokú cenu a s dobrým ziskom. Posledná „veľkolepá lúpež sa udiala francúzskemu distribútorovi, spoločnosti Micro Conseil International, do ktorého skladov vošlo niekoľko zatiaľ neznámych zlodejov, ktorí ukradli zariadenia v konečnej hodnote prevyšujúcej číslo 1 000 000€. Táto suma je naozaj obrovská, navyše keď veľkú väčšinu z nej tvoria práve Apple zariadenia. Samozrejme, polícia po lupičoch intenzívne pátra a vďaka tomu, že poškodená spoločnosť je vlastne súčasťou siete MIDIS, ktorá distribuuje Apple produkty pre celý africký a balkánsky trh, budú tieto zariadenia zbavené záruky. Okrem iného sa tiež neodporúča nakupovať podradne zabalené produkty alebo produkty za naozaj lákavú cenu, keďže vás polícia môže ľahko vystopovať pomocou GPS. Pokiaľ teda dostanete výrazne výhodnú ponuku, obráťte sa radšej na francúzsku políciu s číslom  +33 (0)1 45 13 33 88 (aj keď je to v našich končinách pomerne zbytočné, určite sa nájdu aj čitatelia, ktorí nás sledujú práve z Francúzska, okrem iného ich samozrejme pozdravujeme!) 🙂

- Reklama -
Apple iPhone 4S - svetapple.sk
Apple iPhone 4S – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.