iPhone 12/12 Pro a SMS správy

Len včera sme vás upozorňovali na chyby súvisiace s citlivosťou displeja, pri iPhone 12 mini. Teraz sa objavili ďalšie problémy so štandardným iPhonom 12 a iPhonom 12 Pro. Niektorým používateľom nefungujú SMS správy. Na diskusných fórach spomínajú, že im z aplikácie z ničoho nič miznú a tak isto sa po prijatí nezobrazujú.

Momentálne nie je jasné, či sa to týka výhradne vlajkových lodí, alebo aj starších modelov s operačným systémom iOS 14.1 a iOS 14.2. Ľudia často píšu o iPhone 12 so 6,1″ displejom, no chyba pôsobí viac “softvérovým” dojmom, ktorý sa nevzťahuje na konkrétne zariadenia.

- Reklama -

Majitelia spomínajú fakt, že problematické textové správy pochádzajú zo zariadení s operačným systémom Android. Pokiaľ máte takúto skúsenosť aj vy, máme pre vás zlú správu. Momentálne neexistuje spôsob, ako chybu vyriešiť.

Niekomu vraj pomohlo obnovenie nastavení siete (Nastavenia> Všeobecné> Resetovanie> Resetovať nastavenia siete), no neplatí to pre všetkých.

Podobné nedostatky sú v rámci predstavenia nových modelov celkom bežné. Apple sa ich snaží ponúkať vždy dokonalé, no pri počte dnešných možností a funkcií, to nie je možné.

Predpokladáme, že problematické SMS správy vyrieši najbližšia aktualizácia systému. Nechajme sa prekvapiť. Do komentára nám napíšte, či ste sa s tým stretli aj vy. U nás v redakcii zatiaľ žiaden problém.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

4 KOMENTÁRE

  1. Ja mam problem tiez s XS 256 GB .. jak som aktualizoval na 14,2 tak mi blbne display .. niekedy nereaguje na dotyk a niekedy zas tuknem na jednu aplikaciu a otvori mi druhu .. rozmyslal som ze vymenim telefon ale ak to ma vyriesit aktualizacia tak pockam .. dufam ze bude cim skor ..

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here