iPhone 12/12 Pro a SMS správy

Len včera sme vás upozorňovali na chyby súvisiace s citlivosťou displeja, pri iPhone 12 mini. Teraz sa objavili ďalšie problémy so štandardným iPhonom 12 a iPhonom 12 Pro. Niektorým používateľom nefungujú SMS správy. Na diskusných fórach spomínajú, že im z aplikácie z ničoho nič miznú a tak isto sa po prijatí nezobrazujú.

Momentálne nie je jasné, či sa to týka výhradne vlajkových lodí, alebo aj starších modelov s operačným systémom iOS 14.1 a iOS 14.2. Ľudia často píšu o iPhone 12 so 6,1″ displejom, no chyba pôsobí viac „softvérovým“ dojmom, ktorý sa nevzťahuje na konkrétne zariadenia.

Majitelia spomínajú fakt, že problematické textové správy pochádzajú zo zariadení s operačným systémom Android. Pokiaľ máte takúto skúsenosť aj vy, máme pre vás zlú správu. Momentálne neexistuje spôsob, ako chybu vyriešiť.

Niekomu vraj pomohlo obnovenie nastavení siete (Nastavenia> Všeobecné> Resetovanie> Resetovať nastavenia siete), no neplatí to pre všetkých.

Podobné nedostatky sú v rámci predstavenia nových modelov celkom bežné. Apple sa ich snaží ponúkať vždy dokonalé, no pri počte dnešných možností a funkcií, to nie je možné.

Predpokladáme, že problematické SMS správy vyrieši najbližšia aktualizácia systému. Nechajme sa prekvapiť. Do komentára nám napíšte, či ste sa s tým stretli aj vy. U nás v redakcii zatiaľ žiaden problém.

Prečítajte si tiež  Maketa iPhonu 8, takto by mohol vyzerať!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.