Spoločnosť Apple vie úplne presne, ako sa spojiť so svojimi fanúšikmi. Doteraz používala na komunikáciu s ľudmi, ktorí ju sledujú najmä Facebook či YouTube. Teraz však do siete sociálnych sieti, ktoré jablková spoločnosť využíva pribúda ďalšia, ktorou je Snapchat. Spoločnosť tu má účet pod názvom „Apple Music,“ a práve vďaka tomu budeš aj ty môcť nahliadnuť do štúdií Beats1.

Pridaj si na Snapchate „Apple Music“

Snapchat začínal ako naozaj nenápadná sociálna sieť a za tie roky sa vypracoval naozaj vysoko. Aj keď je pravda, že ho ešte všetci nepoznajú, postupom času sa jeho pôsobisko rozširuje a stále narastá aj jeho popularita.

V Apple si to zrejme uvedomujú a práve preto založili Snapchat účet pre svoju novú hudobnú streamovaciu službu Apple Music.

Práve vďaka tomuto Snapchatu budeš môcť aj ty nahliadnuť do štúdia Beats1 rádia, ktoré sa nachádza v New Yorku, Los Angeles a Londýne. Okrem samotných rádií tu uvidíš aj Djov, ktorí sa o rádio starajú (Ebro Darden, Zane Lowe a Julia Adenug).

Okrem Snapchatu však Apple na zvyšovanie popularity používa aj napríklad Instagram, kde má už 418 000 sledovateľov. No a napokon je tu aj Twitter, ktorý už všetci fanúškovia služby pravdepodobne poznajú. Len tak mimochodom, vedel si, že aj naša stránka má Snapchat? Nájdeš nás pod názvom „svetapplesk“

Prečítajte si tiež  Apple Music sa už testuje aj pre Android!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.