Určite nie som jediným človekom na tejto planéte, ktorý jednoducho niekedy nemal čo počúvať. Vo svojom playliste som si jednoducho nevedel vybrať to, čo práve potrebujem a v danom čase sa mi jednoducho daný týp hudby akosi vôbec nehodil. Druhým problémom bol potom fakt, že v mojom playliste bolo málo hudby. To všetko však bude minulosťou, pokiaľ začneš používať Apple Music!

Hudba z celého sveta a Rádio

Streamovacia služba ako je Apple Music sa mi zapáčila hneď ako som ju zapol. Je to neuveriteľne jednoduché, keďže vo vrecku nosíš prakticky všetku hudbu na svete (áno, sú tu interpreti/vydavateľstvá, ktorý svoju hudbu na Apple Music nezverejnili avšak hudby je tu viac než dosť). Pokiaľ teda niekedy nevieš nájsť vo svojom chudobnom playliste to správne, jednoducho zapneš Apple Music a máš tu všetko čo potrebujš.

To je prvá svetlá stránka, avšak ešte viac sa mi páčia rádia, ktoré Apple taktiež ponúka. Ja osobne som typ človeka, ktorý si rád nechá naservírovať niečo nečakané, čo ma prekvapí a presne o tom je aj rádio. Pustím si ho a počúvam hudbu, ktorú mi naservíroval Apple Music. Pokiaľ čakáš, že v týchto rádiach nezaznejú nijaké populárne hity, tak si na omyle.

Rádií je tu viac než dosť a podľa žánru hrajú naozaj známe skladby, z ktorých 80-90% si už určite počul. Pokiaľ si sa teda rozhodol aktivovať si 3 mesačnú skúšobnú dobu Apple Music, určite vyskúšaj aj Rádiá!

Prečítajte si tiež  Falošný iPhone X od Xiaomi za 400€
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.