Byť riaditeľom nejakej spoločnosti poprípade streamovacej služby nie je úplne jednoduchá záležitosť. Odnáša si to dávku trpezlivosti a samozrejme aj talentu, ktorý je pri biznise dôležitý. 

Riaditeľ Applu Music, Lan Rogers možno až takú dávku trpezlivosti a talentu nemal a približne po dvoch mesiacoch od spustenia novej streamovacej služby opúšťa spoločnosť!

Apple Music bude mať nového riaditeľa

Lan Rogers je bývalým zakladateľom hudobnej streamovacej služby Beats Music, ktorá v súčasnosti už viacmenej neexistuje a nahradila ju streamovacia služba od Apple, keďže Apple kúpilo celú spoločnosť Beats.

Lan Rogers sa tak stal z generálneho riaditeľa Beats Music viacmenej za pár hodín riaditeľom streamovacej služby Apple Music, ale po dvoch mesiacoch od jej spustenia ním už nie je a nahradí ho niekto iný. Nevieme čo sa presne stalo, ale Lan pravdepodobnejšie našiel lepšiu prácu.

Nová spoločnosť, do ktorej by mal nastúpiť nebola bližšie špecifikovaná avšak v súčasnosti sídli na západnom pobreží.

O konkurenčnú službu Spotify nejde, pretože Lan uviedol vo svojej správe, že spoločnosť nepodniká v oblasti streamovania hudby. Odchod súčasného riaditeľa však znamená, že Apple bude musieť nájsť nového riaditeľa.

Mohol by ním byť napríklad Dr.Dre či Jimmy Iovine. Tieto dve osoby sú síce v Apple zamestnané ale ich zameranie nie je bližšie špecifikované.

Prečítajte si tiež  Takto sa vyvíjal iPhone od roku 2007 do roku 2023: Zariadenie prešlo poriadnou zmenou
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.