Apple Music je tu medzi nami už 3 mesiace a za túto pomerne dlhú dobu prešla naozaj dlhú cestu aby sa s ňou zoznámili milióny používateľov po celom svete. Nehovoríme, že je úplne ideálna a stále je čo vylepšovať, ale vo svojom celku pôsobí pomerne solídne a navyše je dostupná za skvelú cenu. Práve preto Apple nechce aby zostalo len pri iOS a už onedlho Apple Music sprístupní aj pre Android. Malo by to byť do konca jesene. V dnešných dňoch začína prebiehať beta testovanie!

Beta

Na to, aby mohol ktokoľvek čokoľvek vypustiť von, potrebuje verejnú mienku, minimálne pokiaľ ide o software, ktorý budú používať milióny používateľov po celom svete. Práve preto sa do sveta ešte pred oficiálnym spustením danej služby vypúšťajú beta verzie, ktoré sú síce plné, no prinášajú napríklad menej možností a tiež neopravené chyby. Práve tieto chyby potom používatelia nahlásia a spoločnosť, ktorá danú aplikáciu vyvíja ich opraví.

- Reklama -

Apple Music by sa mala dostať na Android pravdepodobne niekedy koncom tejto jesene a už dnes sa vo veľkom pracuje na tom, aby sa to podarilo a aby mala služba hladký a plynulý štart. Postarať by sa o to mal Betabound, ktorý je naozaj seriózny a službu sprístupní každému, kto by si ju mal s chybami záujem vyskúšať skôr. Uvidíme, ako nakoniec Apple Music dopadne. Myslíš, že sa opäť objavia záporné hodnotenia na Google Play len preto, lebo Apple prinieslo aplikáciu pre túto mobilnú platformu?

Apple Music

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here