Apple Music sa už testuje aj pre Android!

0

Apple Music je tu medzi nami už 3 mesiace a za túto pomerne dlhú dobu prešla naozaj dlhú cestu aby sa s ňou zoznámili milióny používateľov po celom svete. Nehovoríme, že je úplne ideálna a stále je čo vylepšovať, ale vo svojom celku pôsobí pomerne solídne a navyše je dostupná za skvelú cenu. Práve preto Apple nechce aby zostalo len pri iOS a už onedlho Apple Music sprístupní aj pre Android. Malo by to byť do konca jesene. V dnešných dňoch začína prebiehať beta testovanie!

Beta

Na to, aby mohol ktokoľvek čokoľvek vypustiť von, potrebuje verejnú mienku, minimálne pokiaľ ide o software, ktorý budú používať milióny používateľov po celom svete. Práve preto sa do sveta ešte pred oficiálnym spustením danej služby vypúšťajú beta verzie, ktoré sú síce plné, no prinášajú napríklad menej možností a tiež neopravené chyby. Práve tieto chyby potom používatelia nahlásia a spoločnosť, ktorá danú aplikáciu vyvíja ich opraví.

Apple Music by sa mala dostať na Android pravdepodobne niekedy koncom tejto jesene a už dnes sa vo veľkom pracuje na tom, aby sa to podarilo a aby mala služba hladký a plynulý štart. Postarať by sa o to mal Betabound, ktorý je naozaj seriózny a službu sprístupní každému, kto by si ju mal s chybami záujem vyskúšať skôr. Uvidíme, ako nakoniec Apple Music dopadne. Myslíš, že sa opäť objavia záporné hodnotenia na Google Play len preto, lebo Apple prinieslo aplikáciu pre túto mobilnú platformu?

Apple Music

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk