Hoci nový MacBook Air nie je ani rok starým zariadením, Apple už onedlho plánuje predstaviť nový model. nebude sa však jednať o náradu, ale o nového figuranta v ponuke verzií Air. Spoločnosť Apple plánuje v tomto roku uviesť na trh väčší MacBook Air s 15″ obrazovkou. Pôvodne sa hovorilo aj o cenovo dostupnejšom 12″ MacBooku, no tieto plány sa podľa všetkého odkladajú.

Dodávatelia spoločnosti Apple začnú vyrábať 15,5″ zobrazovacie panely pre nový MacBook Air v prvom štvrťroku 2023. Táto informácia naznačuje, že zariadenie by sa malo ukázať na jednej z konferencií už na jar.

- Reklama -

Vzhľadom na to, že MacBook Air bol minulý rok redizajnovaný je pravdepodobné, že 15″ model bude mať veľmi podobný alebo identický vzhľad. Čo sa týka výkonnostnej stránky, MacBook by mal byť vybavený čipom M2 a M2 Pro vo vyššej verzii. Ponuka počítačov Mac by sa naviac mala rozšíriť aj o dvojicu nových MacBookov Pro novej generácie a mac mini s čipom M2.

MacBook Air M2 2022
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -