Smrť kohokoľvek nás vždy výrazne zasiahne a tak to bolo aj v prípade speváka, Chester Beningtona, ktorý nezvládol svoje psychické problémy a obesil sa v svojom dome. Celé sa to stalo ešte 20. júla 2017. Apple však s Chesterom a celým Linkin Parkom natočilo Carpool karaoke. Toto video bolo natočené 14. júla. Pozri si jedno z posledných videí, v ktorom ešte môžeš Chestera vidieť veselého!

Carpool Karaoke

Nebudeme tu teraz rozoberať, prečo to spravil. Nie sme tu od toho aby sme súdili. Stalo sa to a svet prišiel o veľmi dôležitého a významného umelca. Určite aj ty poznáš nejaké tracky od Linkin Parku, ktoré si si púšťal ešte ako malý. Boli to namotávky a v istej dobe na tom fičal skoro každý. Apple dobre vie aký je Linkin Park populárny a uvedomuje si tiež, že tento diel vôbec nemusel byť vysielaný. Všetko je samozrejme zohladnené v titulkách na začiatku videa, kde sa k celej veci vyjadruje aj jablková spoločnosť.

Následujúce zábery sú z show Carpool Karaoke, ktorú začalo Apple robiť pre propagáciu svojej vlastnej služby Apple Music. Vďaka službe môžeš vidieť Chestera veselého len približne týdeň pred smrťou. Páči sa ti tento posledný diel? Video sa nenachádza na žiadnom oficiálnom YouTube ale len na oficiálnej stránke samotného Linkin Parku (pravdepodobne bude neskôr aj na iných sieťach). Dôvod je predpokladáme taký, že Apple dalo celý diel práve chalanom zo skupiny o rúk aby sa sami rozhodli, či ho vydať von alebo nie.

 

Prečítajte si tiež  Apple stále predáva iPad 9. generácie. Jeho cena je viac než sympatická
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.