Jablková spoločnosť vytvára tie najlepšie zariadenia už dlhých 38 rokov počas, ktorých vzniklo množstvo vydarených produktov. Práve preto je na mieste vytvoriť nejaké múzeum, kde si budú môcť návštevníci prezrieť všetky Jablkové produkty. Pri takomto múzeu by však mohol byť problém s prístupom, keďže by sa takmer určite nachádzalo v USA, a tak nám nezostáva nič iné, ako pozrieť si ho cez internet. Našťastie istý fanúšik, zberateľ Jablkových produktov svoje zariadenia nafotil a vytvoril špeciálnu stránku, na ktorej si ich môžte prezrieť!

Múzeum

Pozrite si legendárne produkty Jablkovej spoločnosti online na webovej lokalite theapplemuseum.org. Na tejto stránke sa čo, to, dočítate o daných produktoch rovnako, ako si pozriete množstvo detailných fotiek, ktoré autor nafotil. Áno, toto múzeum nevytvorilo samotné Apple ale istý Mark Peck, ktorý tieto skvosty zbiera už od svojich 14 rokov. Podeliť sa o ne s ostatnými sa však rozhodol až o niekoľko desiatok rokov neskôr. Pokiaľ by ste si mysleli, že za počítače musel zaplatiť naozaj nehorázne čiastky, tak sa mýlite. Mark totiž priznáva, že väčšinu z počítačov získal buď zadarmo alebo za veľmi malý peniaz. Ich majitelia sa ich totiž chceli zbaviť, keďže im doma len zavadzali a inde ako na smetisku pre ne nevideli miesto. Čo poviete na takúto naozaj rozsiahlu zbierku legendárnych produktov od Apple? Nám sa zbierka naozaj páči a určite nie sme jediní, ktorí by ju chceli mať doma taktiež, že áno? 🙂

 

Prečítajte si tiež  Nový MacBook Pro 13" s M2 dostáva prvé recenzie. Ako sa mu darí v hodnoteniach?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.